Making transport safety

Nasza marka

O NAS

Firma Mak Trans powstała w 2006 roku. Od początku naszej działalności świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe. Dysponujemy samochodami-chłodniami o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t.

Każdego dnia staramy się być lepsi. Dzięki ciężkiej pracy zdobywamy kolejne potwierdzenia świadczące o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Certyfikat GDP który został przyznany nam przez uznaną firmę certyfikującą SGS jest poświadczeniem, że nieustanie się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw coraz większym wymaganiom naszych klientów.

W dalszym ciągu pragniemy doskonalić nasze usługi oraz stale zwiększać zadowolenie klientów. Potwierdzeniem naszych starań jest wdrożenie systemu jakości ISO 9001:2015 w zakresie świadczenia usług transportowych towarów w warunkach kontrolowanych temperatur.

Uważamy, że transport w temperaturze kontrolowanej wymaga samodyscypliny oraz wprowadzania coraz to nowszych systemów bezpieczeństwa. Trzymając się naszych zasad jesteśmy w stanie zapewnić ponadprzeciętną jakość naszych usług.  Potwierdzi to rzesza zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz odpowiedniego transportu?

Napisz do nas